(90 gr) Yarım Bitter Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi

  • (90 gr) Yarım Bitter Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi
  • 155,00TL

İçindekiler: Kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, emülgatör (soya lesitini), doğal vanilya aroması, hindistan cevizi kurusu. Toplam kakao kuru maddesi : minimum %54. %100 Kakao yağından üretilmiştir. Glikoz şurubu ve palm yağı içermez.

Siparişiniz saat 15.00 itibariyle onaylandığı takdirde aynı gün içinde, saat 15.00’dan sonra onaylandığı takdirde takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Kargonun teslimatına ilişkin süre, adresin İstanbul dışında olması halinde, İstanbul’a olan uzaklığa göre 2 – 4 gün arasında gerçekleşmektedir. İstenilen teslim seçeneğine göre, İstanbul içi teslimatlar kurye ile de (tek adrese ve belirli ilçelere) yapılmaktadır. 500 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.  1.000 TL ve üzeri alışverişlerde kurye ücretsizdir.


Siparişiniz saat 15.00 itibariyle onaylandığı takdirde aynı gün içinde, saat 15.00’dan sonra onaylandığı takdirde takip eden ilk iş günü kargoyla teslim edilir.Teslimata ilişkin süre, adresin İstanbul dışında olması halinde İstanbul’a olan uzaklığa göre 2 – 4 gün arasında gerçekleşmektedir.